Зворотній звінок

Заявка на прорахунок

Арматура

Арматура

Арматура – один з найнадійніших видів металопрокату, який широко використовується для зведення будівель і спорудження фундаменту. Високоякісна арматура має цілісний гладкий профіль і періодичний перетин, застосовується також для виготовлення металоконструкцій і бетонування. Незамінний металопрокат в будівельних роботах, де присутня напруга розтягувального або зжимающого типу.

 

Сучасні будовою не зводяться без арматури. Нею зміцнюють залізобетонні конструкції, фундаменти, мости, покриття, перегони. «Metal-West» пропонує купити арматуру зразкового якості за відмінною ціною.

Типи та види Арматури

Види арматури відрізняються способом установки (штучна, сітки, каркаси, конструкції), профілем (кругла, гладка, періодичного профілю) і принципом роботи (ненапружена напружувана). Купуючи арматуру, поцікавтеся властивостями її видів. Найбільш поширений тип арматури - горякачетаний, тобто, зміцнений термічною обробкою. Цей тип прокату ділиться на два види: мірна арматура і арматура НДЛ. Також є арматура, зміцнена холодної витяжкою. Зазвичай її виробляють довжиною від 6 метрів. Зміцнену ж використовують для армування напружених залізобетонних конструкцій.

Де купити

Визначитися з видом і купити арматуру в Києві можна на сайті «Metal-West». Тут представлена арматура ціна якої відповідає якості і влаштує будь-який гаманець. «Metal-West» пропонує широкий асортимент металопрокату: кола, квадрати, смуги, катанки, куточки. Перш ніж зробити замовлення, рекомендуємо ознайомитися з прайсом та умовами доставки.